دوره های آموزشی کودکان و نوجوانان

آموزش زبان فرانسه به کودکان (۵ تا ۱۰ سال) می‌بایست به صورت مداوم و همراه با برنامه‌ای مدون صورت گیرد تا از کیفیت و بازدهی بالایی برخوردار باشد. آموزش‌ها باید به صورت غیرمستقیم و با استفاده از بازی و منابع صوتی و تصویری جذابی باشد که کودک علاوه بر احساس لذت و سرگرمی، در مسیر فراگیری زبان فرانسه قرار گیرد.


روش تدریس زبان فرانسه به کودکان با تدریس بزرگسالان کاملاً متفاوت بوده و نیازمند تخصص ویژه در انتقال مفاهیم و برقراری ارتباط موثر با کودک است؛ بنابراین هر مدرسی که قادر به تدریس زبان فرانسه به بزرگسالان است تا زمانی که تجربه و تخصص کافی در تدریس به کودکان را کسب نکرده توانایی انجام چنین امر خطیری را نخواهد داشت؛ چرا که پس از گذشت مدتی، کودک نه‌تنها تمایل و شوق لازم برای شرکت در کلاس‌ها را نداشته بلکه احتمال دارد که دیگر هیچ‌گاه به سراغ یادگیری زبان فرانسه نرفته و به‌کلی انگیزه‌ی فراگیری این زبان شیرین و کاربردی را از دست بدهد.


ویژگی‌های یک مدرس متخصص در امر تدریس به کودکان در هر زبانی به شرح زیر می‌باشد:
۱) وی علاوه بر داشتن دانش کافی در آن زبان، می‌بایست قادر به انتقال مفاهیم به یک کودک نیز باشد.
۲) تجربه‌ی بالایی در این زمینه داشته باشد و به ویژگی‌های طبیعی کودکان به خوبی واقف بوده و نحوه‌ی صحیح تعامل با کودک را بداند.
۳) صبور بوده و تا کسب نتیجه‌ی دلخواه این ویژگی خویش را حفظ کند و اگر لازم بود موضوعی را چندین و چندبار در کلاس درس تکرار نماید، چنین کاری را با صبر و حوصله انجام دهد.
۴) پرانرژی و خلاق بوده و از قوه‌ی خلاقیت خویش در مسیر آموزش بهره گیرد.
۵) مدام در حال مطالعه بوده و به دنبال روش‌های مختلف تثبیت مطالب آموزشی در ذهن کودک باشد.

در راستای تحقق چنین امری، در آکادمی زبان فرانسه، از متخصصین مجرب در زمینه‌ی تدریس کودکان بهره گرفته‌ایم تا با آموزش حرفه‌ای خود و همچنین به کمک به‌روزترین متد آموزشی، کودک شما را تا حصول نتیجه‌ی دلخواه همراهی کنند.

دوره های تخصصی کودکان

 

نام دوره طول دوره نحوه برگزاری کلاس ها متد آموزشی وضعیت ثبت نام تعرفه ی جلسات
فرانسه ی مقدماتی کودکان(از پایه) یک ماه خصوصی / حضوری

Alex et Zoé

در حال ثبت نام با شماره ۰۹۲۱۳۸۲۸۳۷۲ تماس گرفته شود
فرانسه ی مقدماتی کودکان(از پایه) یک ماه گروهی / آنلاین Alex et Zoé در حال ثبت نام با شماره ۰۹۲۱۳۸۲۸۳۷۲ تماس گرفته شود
فرانسه ی مقدماتی کودکان(از پایه) یک ماه خصوصی /آنلاین Alex et Zoé در حال ثبت نام با شماره ۰۹۲۱۳۸۲۸۳۷۲ تماس گرفته شود
فرانسه با انیمیشن سه ماه خصوصی / آنلاین و حضوری انیمیشن و کارتون در حال ثبت نام با شماره ۰۹۲۱۳۸۲۸۳۷۲ تماس گرفته شود
فرانسه با شعر یک ماه خصوصی / آنلاین و حضوری شعر و ترانه های کودکان در حال ثبت نام با شماره ۰۹۲۱۳۸۲۸۳۷۲ تماس گرفته شود

دوره‌های فرانسه‌ی تخصصی نوجوانان

دوره‌های آموزشی نوجوانان مخصوص زبان‌آموزانی است که در رده‌ی سنی ۱۰ تا ۱۵ سال قرار دارند.
از آن‌جایی که زبان‌آموزان در این سن به تماشای انیمیشن، کارتون، فیلم‌های آموزشی و یا حتی خواندن کتاب‌های داستانی علاقه‌ی فراوانی دارند؛ برآنیم تا به منظور ترغیب نمودن نوجوانان شما دوره‌های تکنولوژیک متناسب با علایق و روحیاتشان برگزار نمائیم.
در این دوره‌ها تمرکز مدرس بر روی هر چهار مهارت گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خوانش بوده و بیش از هر چیزی سعی بر این است که در انتهای دوره متناسب با سطح موردنظر، نوجوان قادر به جمله‌سازی، مکالمه و یا حتی اظهارنظر در موضوعات مرتبط با دروس فراگرفته شده در آن دوره باشد. زبان‌آموزان می‌توانند پس از گذراندن دوره‌های این آکادمی در آزمون‌ بین‌المللی زبان فرانسه تحت عنوان DELF JUNIOR سفارت فرانسه شرکت نموده و گواهی مربوط به آن را نیز کسب نمایند.
برگزاری این دوره‌ها در آکادمی فرانسه محبوبه میرافضلی همراه با صدور کارنامه‌ی پیشرفت بوده و والدین گرامی می‌توانند از وضعیت عملکرد نوجوان خود به‌راحتی مطلع گردند.
همچنین در طول تمامی دوره‌ها نوجوان شما پشتیبان متخصص داشته و به تمامی مسائل مربوط به آموزش وی رسیدگی خواهد شد.

“از هم‌اکنون به تحصیل فرزند خود در کشور فرانسه فکر کنیم.”

دکمه بازگشت به بالا