دوره های آموزشی بزرگسالان

آموزش بزرگسالان (رده‌ی سنی ۱۸ تا ۹۹ سال)

یادگیری زبان فرانسه در سنین بالا دیر نیست! تحسین برانگیز است.
یکی از مزایای فرد بزرگسال نسبت به کودکان و تا حدودی نیز نسبت به نوجوانان در یادگیری زبان فرانسه این است که وی در تمام فعالیت‌های خویش مسئول بوده و اگر تصمیم به انجام کاری می‌گیرد قطعاً و بدون شک در ذهن خود دارای اهداف والایی است.
این اختیار و تصمیم‌گیری او برای یادگیری این زبان هم برای خودش ارزشمند و مفید است و هم برای کسی که در امر آموزش در کنار وی بوده و به او کمک می‌کند.
همیشه از کودکی افرادی را که در سنین بالاتری نسبت به من قرار داشتند و وارد حیطه‌های آموزشی می‌شدند تحسین می‌کردم؛ چرا که از نگاه من به بهترین نحو ممکن سعی در لذت بردن و کشف مسائل جدید داشتند، حتی بیشتر از من و هم‌سن و سالان من.
یادتان باشد اگر زمان در هیچ‌یک از مراحل زندگی توقف نمیکند، اما منتظر تحقق ایده‌های ارزشمند شما خواهد ماند!

مدرسین مجرّب و متخصص آکادمی زبان فرانسه محبوبه میرافضلی همگی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های برتر کشور بوده و سابقه‌ی تدریس چندساله در مؤسسات و دانشگاه‌های مختلف را دارا هستند؛ بنابراین با خیالی آسوده می‌توانید آموزش خود را در این آکادمی آغاز کرده و از هرجای دنیا و با هر سنی که هستید زبان فرانسه را با عشق و انگیزه بیاموزید.
در این آکادمی، دوره‌های متنوع و گوناگونی با توجه به انتظارات مخاطبین در نظر گرفته شده است. دوره‌ها به دو دسته‌ی کلی عادی و تقویتی تقسیم شده‌اند و هرکدام از آن‌ها می‌تواند به درخواست زبان‌آموز به صورت آنلاین و یا حضوری انجام شود.

دوره‌های عادی

دوره‌های تقویتی

شرکت در کلاس‌های حضوری همیشه یک امتیاز بوده و به هیچ‌عنوان نمی‌توان از نکات مثبت آن غافل شد اما با توجه به شرایط کنونی بسیاری از زبان‌آموزان، شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان فرانسه را به حضور در مؤسسات ترجیح می‌دهند. بدین‌ترتیب می‌توان مزایای شرکت در دوره‌های آنلاین زبان فرانسه را برشمرد:
۱. شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان فرانسه این امکان را به شما می‌دهد که تنها با داشتن یک سیستم و یا گوشی مجهز به اینترنت قادر به شرکت در کلاس درس بوده و با مدرس خود و دیگر زبان‌آموزان تعامل مؤثر برقرار کنید.
۲. دوره‌های آنلاین زبان فرانسه نسبت به دوره‌های حضوری مقرون به صرفه‌تر بوده و علی‌رغم اینکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند، شما ظرف مدت کوتاهی قادر به یادگیری این زبان خواهید بود.
۳. تعداد نفرات اندک در دوره‌های آنلاین (۳ تا ۵ نفر در هر کلاس) موجب تسریع فرایند یادگیری و ایجاد انگیزه در زبان‌آموز شده و همین امر سبب می‌گردد تا زبان‌آموزان در جلسات کمتری شاهد پیشرفت خویش و همچنین برقراری ارتباط مؤثر با هم‌کلاس‌های خود باشند.
۴. در این دوره‌ها انتخاب زمان برگزاری کلاس با هماهنگی زبان‌آموزان بوده و تعداد روزهای برگزاری کلاس در هفته نیز با توافق ایشان تعیین می‌گردد.
۵. کلاس‌های آنلاین زبان فرانسه در محیط اسکای‌روم و یا واتساپ (به انتخاب زبان‌آموز) به صورت تصویری و ارتباط چهره به چهره برگزار شده تا حس تعامل و همکاری همانند کلاس‌های حضوری در زبان‌آموزان به وجود آمده و سعی بر شبیه‌سازی هرچه بیشتر کلاس‌های حضوری و آنلاین است.

دکمه بازگشت به بالا